KONST / Litografier / Färglitografi 12012181
nr 1201 2181
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 192/290, bladets mått: 43x30 cm
Kondition: löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:29:28
31/8 11:41:18
700 kr
3/9 18:24:28